Rozumiem.

Doszedłeś do swoich granic i mimo, że starałeś się dojść do porozumienia to jednak konflikt się nasila. Nie chcesz dalej trwać w takiej syuacji. Chcesz zadbać o swoje interesy.

Rozumiem to. Relacja, która kiedyś była dla Ciebie oparciem teraz stanowi źródło cierpienia. A dodatkowo dwie bardzo ważne sfery Twojego życia: rodzinna i zawodowa są trudnej sytuacji.

Pojawia się bezsilność i mówisz: “Stop. Czas to zmienić.” Zapraszam do kontaktu.

Jestem córką rodziców, którzy przez kilkadziesiąt lat prowadzili firmę. W firmie pracowało także moje wujostwo. Finałem był rozwód, bankructwo firmy i poranione relacje z dalszą rodziną. Osobiście jako córka doświadczyłam tego co niesie ze sobą bycie dzieckiem rodziców, którzy są też partnerami biznesowymi, gdy dom zaczyna przeplatać się mimowolnie z pracą. Doświadczyłam zarówno ogromnych korzyści jakie niesie przedsiębiorstwo rodzinne jak i jego zagrożeń.

Prawo, biznes i konflikt rodzinny to moja specjalność.

Kiedy Twój konflikt przechodzi na drogę prawną – co dalej?

 

 

Konfilkt w przedsiębiorstwie rodzinnym dotyczy wielu dziedzin: spraw pracowniczych, konfliktów w zarządzie, zarządzania finansami itd. Wszystkie te sprawy wymagają profesjonalnego wsparcia kiedy samodzielnie nie potrafisz rozwiązać konfliktu i coraz bardziej wpływa on na relacje rodzinne.

Inną sytuacją jest narastający konfilkt rodzinny, który wpływa na coraz gorszą atmosferę w firmie, współpraca zaczyna być coraz bardziej wymagająca. Taka sytuacja również wymaga profesjonalnego wsparcia.

Moja praca zaczyna się właśnie w tym momencie. Jestem specjalistą w zakresie prawa i konfliktów w przedsiębiorstwie rodzinnym. Wszystkie te sprawy wymagają wsparcia w rozwiązaniu konfliktu i często także uregulowania prawnego. Natomiast masz różne drogi w jaki sposób to zrobisz.

Jako prawnik polubowny wspieram na każdej z tych dróg.

Masz do mnie pytania?

Umów się na 15 min. bezpłatnej konsultacji. 

Zapytaj już teraz